Souillac Golf & Country Club, Lot-Corrèze | TUI

Souillac Golf & Country Club

Info

Info over Souillac Golf & Country Club

Geniet van een zalig 'dolce far niente'-gevoel met de hele familie in een luxueuze chalet te midden van de prachtige natuur van de Lot. Dit vakantieresort is opgebouwd in verschillende wijken met telkens een openluchtzwembad, waardoor privacy en rust absoluut gegarandeerd zijn. Golfen, zwemmen, tennissen,... sportievelingen halen ongetwijfeld hun hartje op. Ook lekker relaxen en helemaal ontstressen, in Souillac Golf & Country Club is het allemaal mogelijk, en dat op het ritme dat jij bepaalt. Voortaan is het ook mogelijk om te kiezen voor een verblijf in kamer met ontbijt of zelfs halfpension, nog meer onbezorgd genieten dus.

INBEGREPEN

  • Gratis wifi

  • Extra: bij een verblijf binnen 6/7-30/8: airco in het type 81 (type 'Domme')

  • Sport en ontspanning: centraal openluchtzwembad met apart kindergedeelte, ligstoelen en parasols. Daarnaast beschikt elke wijk ook nog over een apart openluchtzwembad (open ca. 1/5-30/9) met ligstoelen en parasols. Petanque, tafeltennis. Speeltuin

  • Comfort: bed-, bad- en keukenlinnen (basiset). Opgemaakte bedden bij aankomst. Eindschoonmaak

  • Privéparking: 1 plaats nabij de woning

MEER VAKANTIE

Mits toeslag.

Ontbijt: ontbijtpakket geleverd aan de woning.

Halfpension: ontbijtpakket geleverd aan de woning en 3 gangendiner in het restaurant.

FACILITEITEN

Clubhouse met restaurant (geregeld thema-avonden in juli en augustus), bar en terras. Brooddienst. Shop. Verhuur barbecue. Tenniscourt en golfterrein (18 holes). De chalets liggen verdeeld over 7 verschillende wijken met elk een openluchtzwembad (open ca. 1/5-30/9)

BIJZONDERHEID

20% korting op de greenfee van het golfterrein

ACCOMMODATIE

70 chalets.

  • chalet met 2 slaapkamers max. 3 personen Coreze, ca. 69m2

    • terras met tuinmeubelen
    • slaapkamer met 2x bed 1 pers. of bed 2 pers., slaapkamer met bed 1 pers. en woonkamer
    • 2 badkamers: 1 met douche en 1 met bad, haardroger, 2x toilet
    • open keuken, 4 gaspitten, microgolfoven
    • waterkoker
    • koffiezetapparaat, broodrooster
    • vaatwas
    • wasmachine
    • minikoelkast
    • gratis wifi
    • tv, dvd-speler, strijkijzer en -plank (type 41)
  • chalet met 3 slaapkamers max. 6 personen Perigord, ca. 74m2

    • terras met tuinmeubelen
    • 3 slaapkamers met 2x bed 1 pers. of bed 2 pers. en woonkamer
    • waterkoker
    • vaatwas
    • wasmachine
    • minikoelkast
    • gratis wifi
    • tv, dvd-speler, strijkijzer en -plank (type 60)
  • chalet met 3 slaapkamers max. 6 personen Lot, ca. 92m2

    • terras met tuinmeubelen
    • 3 badkamers: 1 met douche en 2 met bad, haardroger, 2x toilet
    • waterkoker
    • vaatwas
    • wasmachine
    • minikoelkast
    • gratis wifi
    • tv, dvd-speler, strijkijzer en -plank (type 61)
  • chalet met 3 slaapkamers max. 6 personen Rocamadour, ca. 92m2

    • terras en overdekt balkon met tuinmeubelen
    • 2 badkamers met bad, haardroger, 2x toilet
    • waterkoker
    • vaatwas
    • wasmachine
    • minikoelkast
    • gratis wifi
    • tv, dvd-speler, strijkijzer en -plank (type 63)
  • chalet met 4 slaapkamers max. 8 personen Dordogne, ca. 92m2

    • terras met tuinmeubelen
    • 4 slaapkamers met 2x bed 1 pers. of bed 2 pers. en woonkamer
    • waterkoker
    • vaatwas
    • wasmachine
    • minikoelkast
    • gratis wifi
    • tv, dvd-speler, strijkijzer en -plank (type 80)
  • chalet met 4 slaapkamers max. 8 personen Domme, ca. 102m2

    • terras met tuinmeubelen
    • 3 badkamers: 1 met douche en 2 met bad of douche, haardroger, 2x toilet
    • waterkoker
    • vaatwas
    • wasmachine
    • minikoelkast
    • gratis wifi
    • tv, dvd-speler, strijkijzer en -plank (type 81)

Service tijdens jouw vakantie

  • In de TUI app delen we ook belangrijke informatie met je. Zorg dat je deze voorafgaand aan je vertrek installeert op je telefoon, zo kunnen we je goed bereiken.
Troeven
  • Midden in de natuur
  • Privacy & rust
  • 7 wijken met zwembad
  • Chalets tot 8 personen
  • 18 holesgolfterrein
TUI voordelen
  • Gratis wifi in het hele hotel
Ligging
  • Uiterst rustig, in Lachapelle-Auzac, op ca. 8 km van Souillac. Op een golfterrein en omgeven door een prachtige natuur, ideaal voor een rustgevende vakantie met het hele gezin.

Prijzen & kamertypes

Kies het kamertype en vakantiepakket voor je hele reisgezelschap in Souillac Golf & Country Club

Klik op de prijs in onderstaande prijstabel om je kamertype of datum te wijzigen.
Laden...
Ligging
Laden...
Beoordelingen
8.7

Souillac Golf & Country Club

6 beoordelingen van TUI gasten

Uitstekend

  • Kamer
    8.4
  • Eten & drinken
    7.0
  • Service
    8.4
  • Hygiëne
    7.6
Na hun vakantie krijgen de TUI-reizigers de vraag om hun vakantie te beoordelen. De algemene score die je bovenaan in de blauwe bol ziet, is het gemiddelde van de scores bij de vraag "Als je terugdenkt aan je vakantie in het algemeen, hoe beoordeel je de accommodatie?”. Per beoordeling kan de TUI-reiziger ook verschillende onderdelen van de accommodatie evalueren, zoals de kamer, het eten & drinken, de ligging, de service en de hygiëne. Deze scores worden getoond bij 'Bekijk scores', maar worden niet meegeteld in de algemene totaalscore.
bestemming
Even geduld. We berekenen de prijs voor jouw reisgezelschap.
Even geduld. We zoeken je vakantie.